Warning: preg_match(): Compilation failed: unmatched closing parenthesis at offset 38 in /home/portajans.com/public_html/classes/General/Detect.php on line 131

Warning: preg_match(): Compilation failed: unmatched closing parenthesis at offset 38 in /home/portajans.com/public_html/classes/General/Detect.php on line 131
ALIŞVERİŞ SEPETİ

Duygu ve düşünceleriniz çok güzel hatta olağanüstü bir anlayışınız olabilir; ancak sizi tanımayanlar nasıl ki dış görünüşünüze bakıp hakkınızda bir ilk izlenim ediniyorlarsa grafik tasarımı da kuruluşunuzun bu yönü açısından gereklilik arz eder.

Örneğin ofisinizde günlük rutin işlerinizi idare ederken aniden bir iş görüşmesine veya bir iş seyahatine çıkmanız gerekebilir. İşte bu ve benzeri durumlarda grafik tasarımı, gardrobunuz veya valizinizde olması gerekenlerle ilgilenir.

Şahsen veya kurumsal olarak bir yerde değilken veya bir iş görüşmesinin ardından sizi temsil eden bir takım elementlere ihtiyacınız vardır. Aşağıda birkaç kurumsal elementin tasarlanmasında PORT'un önemle üzerinde durduğu soruları inceleyebilir bu noktadan hareketle sizin için nasıl bir iş çıkarabileceğimiz konusunda aşağı yukarı bir fikir edinebilirsiniz.

Logonuz

İlk kez görenler için ne gibi bir anlam ifade ediyor ve ikinci kez bakmaya gerek duyulmaksızın hatırlanabilecek kadar basit mi? Örnekte bir müşterimizin logosunu eski görüntüsünden de kopmadan olması gerektiği gibi nasıl düzenlediğimizi görebilirsiniz.

Kartvizitiniz

Hedef kitlenize ne kadar uygun biçim ve yapısal özelliklere sahip?

Tabelanız

Bulunduğunuz sokakta veya caddede ne kadar öne çıkmanızı sağlıyor?

Dosyanız

Bir fiyat teklifi verdiğinizde dosyanız ve içeriği, sizin hakkınızda karşı tarafa ne kadar bilgi veriyor ve ne kadar güven duygusu aşılayabiliyor?

Afiş & Billboard vb. Outdoor Tasarımlarınız

Konuyu en kısa sürede nasıl anlatabiliyor ve bunu yaparken hedef kitlenizde ne kadar merak uyandırıyor?

Kampanyalarınız

Rakiplerinizden ne kadar avantajlı görünüyor ve hangi konuda nasıl bir iddianız var?

Grafik tasarımı, belli başlı standartlara sahip bazı öğelerin farklı bir biçimde gösterilmesini sağlayarak pozitif bir geri dönüşüm elde edilmesini amaçlar.