Warning: preg_match(): Compilation failed: unmatched closing parenthesis at offset 38 in /home/portajans.com/public_html/classes/General/Detect.php on line 131

Warning: preg_match(): Compilation failed: unmatched closing parenthesis at offset 38 in /home/portajans.com/public_html/classes/General/Detect.php on line 131
Web Tasarım & Yazılım / Hizmetler / PORT AJANS
ALIŞVERİŞ SEPETİ

Kişisel veya kurumsal bilgilerinizin yanısıra ürün ya da hizmetlerinizin internet üzerinden tanıtım, satış ve pazarlanması ile ilgili olarak uzmanlık alanlarımızdan biri olan web tasarım ve yazılımı konusunda PORT'un önemle üzerinde durduğu soruları inceleyerek nasıl bir web sitesine sahip olacağınızı tahmin edebilirsiniz.

Web Sitenizin Adresi

Alan adınız (domain) tipografik olarak ne gibi avantajlara sahip? Örneğin ne kadar kısa veya ne denli uzun, akılda kalıcı denilebilecek düzeyde kulağa hoş gelen bir tınıya sahip mi? Farklı bir isimle karıştırılma ihtimali var mı? Değilse yeni bir alan adı ile websitenizin erişilebilirlik ve etkileşim oranı nasıl arttırılabilir?

Web Sitenizin Görünümü

Kurumsal kimliğinizi olması gerektiği gibi profesyonel bir şekilde yansıtabiliyor mu? Cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlara uyumlu ve düzgün görüntülenebiliyor mu?

Web Sitenizin Arayüz Tasarımı

Kullanıcı arayüzü (UX Design) hangi seviyede? Sayfalar arasında kolay bir gezinti sağlanabiliyor ve ziyaretçilerinizi basit bir şekilde istedikleri sonuca götürebiliyor mu?

Web Sitenizin Güvenliği

Herkesçe bilinen hazır ve maliyeti düşük yazılımlar işinizi görür mü yoksa sunduğunuz hizmetler veya ürün gruplarınıza göre özel bir yazılıma mı ihtiyacınız var?

Web Sitenizin Faydası

İnternet siteniz size birtakım işlerinizde vakit kazandıracak şekilde işinizi kolaylaştırıyor mu? Sitenize ne kadar zaman harcıyorsunuz ve sitenizde harcadığınız zamana göre size bir kazanç sağlıyor mu?

Web Sitenizin Avantajları

İnternet siteniz diğerleri ile aynı işi ne kadar farklı ve ne kadar titiz bir şekilde ele aldığınızı gösteriyor? İnsanlar neden başkaları dururken sizin sitenize bakmalı?

Google'da olmak webde olmak demek değildir. Web üzerinde olmak, google gibi arama motorlarının aradığı bir web sitesine sahip olmak demektir.